Strony internetowe Tarnów – najczęściej zadawane pytania

W momencie pierwszego kontaktu prześlemy do Ciebie formularz dotyczący strony WWW. Wypełnienie przez Ciebie formularza pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i dostarczy nam wszelkich niezbędnych do realizacji projektu informacji. 

Wówczas, gdy posiadamy już wszystkie potrzebne materiały, tworzymy projekt i umieszczamy go na naszej domenie testowej (lub od razu na właściwym adresie – do ustalenia). Przesyłamy do Ciebie projekt w ciągu kilku dni roboczych od momentu podania potrzebnych informacji (* dokładny czas realizacji ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości zleceń oraz skomplikowania tworzonego dla Ciebie projektu). Czekamy na akceptację projektu.

Po akceptacji projektu gotowa responsywna strona WWW ląduje na właściwym, wybranym przez Ciebie adresie internetowym. Instalujemy stronę internetową na naszym bądź Twoim serwerze. Kolejno otrzymujesz wszystkie potrzebne dane, które pozwolą Ci na zalogowanie się do panelu administracyjnego. Dostarczamy instrukcję ułatwiającą samodzielne zarządzanie treścią strony. Gdy strona internetowa sprawia Ci jakiś problem możesz zwrócić się do nas – pomożemy!

Na samym końcu zapewne poprosimy Cię o wystawienie nam opinii na naszym profilu FB lub  też bezpośrednio w Google – będziemy bardzo wdzięczni, jeśli poświęcisz chwilę, aby napisać kilka słów na temat naszej pracy 🙂 

Samodzielnie, z poziomu panelu administracyjnego, z łatwością edytujesz wszelkie elementy treściowe. Będziesz mógł dodawać do strony aktualności / wpisy – w formie bloga (o ile Twoja strona będzie posiadała taką funkcjonalność – to musimy ustalić  przed realizacją projektu), a także tworzyć i edytować istniejące już galerie zdjęć.

Edycja treści poprzez panel administracyjny oparty na systemie CMS WordPress jest naprawdę prosta i intuicyjna. Jeśli jednak początkowo stwierdzisz, że nie dasz sobie rady – służymy pomocą. Możesz napisać do nas wiadomość mailową, odezwać się na czacie lub po prostu zadzwonić, a pokierujemy Cię w jaki sposób dokonać pożądanej zmiany. Jeśli modyfikacja, jaką trzeba wprowadzić, jest niewielka, możemy również wykonać ją za Ciebie – bez pobierania dodatkowej opłaty.

Specyfika naszej branży pozwala nam na realizowanie projektów w 100% mobilnie. Mimo to, jeśli posiadasz jakieś wątpliwości lub po prostu nie ufasz kontaktowi mobilnemu – oczywiście chętnie spotkamy się z Tobą osobiście.

Główny profil działalności naszej firmy to tworzenie stron WWW, jednak poza tym tworzymy także inne projekty graficzne. Z chęcią zaprojektujemy dla Ciebie wizytówki, ulotki, papier firmowy czy też inne materiały reklamowe.

Niektóre firmy pobierają od swoich klientów abonament – za sam fakt funkcjonowania strony w internecie. My tego nie robimy! Pamiętaj jednak, że wykonanie strony WWW to nie wszystko. Co roku należy przedłużyć ważność domeny, czyli adresu internetowego oraz hostingu, czyli przestrzeni serwerowej, w której osadzone są pliki strony. Koszt przedłużenia domeny jest uzależniony od stawki danego operatora, a także od końcówki adresu – np.: .pl, .com.pl, .net. Po upływie roku od zarejestrowania domeny, operator prześle do Ciebie wiadomość z informacją o konieczności jej przedłużenia. 

Jeśli zdecydowałeś się na utrzymywanie strony na naszym hostingu, wówczas opłata po upływie roku wynosi 50 zł brutto. Prześlemy do Ciebie wiadomość informującą o zbliżającym się terminie płatności.